WORKSHOP AZCD 2020

Vážené kolegyne a kolegovia,

Vzhľadom na komplikovanú situáciu spojenú s pandémiou COVID 19 a obmedzeniami s tým spojenými, by som Vás rád informoval s dostatočným časovým predstihom o plánovanom termíne konania WORKSHOPU, ktorý naša asociácia plánuje na termín 2.-3.10.2020. Zarezervujte si tento termín teraz, lebo je možné, že kvôli aktuálnej situácii budú na koniec roka presunuté viaceré podujatia.

WORKSHOP sa bude konať v termíne 2.-3.10.2020 v Jasnej. Predbežne už máme dohodnutých domácich aj zahraničných prednášajúcich ale plánujeme osloviť aj ďalších, aby sme pripravili komplexný a zaujímavý program.  Prednášky budú zamerané na všetky odbory v rámci Cestnej dopravy. Nakoľko sa nejedná o vedeckú konferenciu ale workshop, pôjde o dlhšie prednášky na konkrétnu tému, kde s prednášajúcim detailne rozoberieme problematiku a bude priestor aj na otázky.

Pokiaľ máte záujem o spracovanie nejakej konkrétnej témy, prípadne máte sami, alebo viete sprostredkovať nejakú zaujímavú prednášku, prosím neváhajte nás kontaktovať na: znalci@znalci.sk .

O presnom termíne, cene, mieste konania a programe Vás budeme informovať ihneď ako sa ukončia obmedzenia spojené s pandémiou a budeme môcť komunikovať s hotelom a prednášajúcimi. Sledujte našu stránku a email, kde vás budeme priebežne informovať.

Predbežný záujem o účasť na konferencii nám prosím potvrďte kliknutím SEM.

Verím, že už čoskoro prekonáme pandémiu a budeme môcť pripraviť perfektný WORKSHOP pre znalcov z cestnej dopravy.

S pozdravom AZCD, Ing. Vojtech Hóbor

DôležitéVzdelávanie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *